Branding oděvů

Doporučíme Vám vhodné metody potisku či výšivky oděvů dle konkrétních materiálů, využití a rozpočtu.
FotkyFoto_242587168_L.jpg

Výšivka

Když chcete luxus, který vydrží napořád. Výšivka dobře vypadá, je odolná i při praní ve vysokých teplotách a je možné ji bez problémů žehlit. Vyšíváme také nepotisknutelné materiály jako je froté, fleece, manšestr, atd.

Sítotiskový transfer

Potisk se nanese na speciální transferový papír a až poté se zažehlí na vybraný textil. Transferový papír s motivem se dá uchovat a tisknout na textil postupně. Transfer používáme na zboží, které nelze potisknout klasickým sítotiskem nebo v menších nákladech.
Více informací o tomto typu tisku najdete zde.

Řezaná grafika

Ideální varianta pro kusové potisky, jako jsou jména a čísla. Ze speciální fólie na plotru vyřízneme požadovaný motiv a následně ho zažehlíme na textil. Hlavní výhodou je nízká cena přípravy podkladů.

Sítotisk

Klasika tiskařského řemesla, která spočívá v protlačování barvy přes prostupná místa šablony. Zde si můžete vybrat přesný odstín barev (Pantone). Sítotisk se vyplatí především při tisku stejného motivu na větší množství textilu.
person-holding-brown-wooden-board.jpg

DTF

Direct to Foil, technologie, která urychlí a usnadní potisk textilu. Díky této technologii dokážeme vytvořit potisk ve kvalitě fotografie, včetně barevných přechodů a jemných detailů. Oproti jiným technologiím je možný tisk od 1 kusu.

Sublimace

Elegantní technologie vhodná zejména pro celoplošný potisk sportovních dresů. Sublimační tisk je velice odolný proti oděru a námaze, potisk vypadá jako součást textilu.