Produkty

Informace

Odběr novinek [Newsletter]

Slevy

Všechny slevy

Kariéra

Staňte se členem našeho týmu

Pokud chcete pracovat v nadnárodní společnosti a přesto v prostředí rodinné firmy, pak neváhejte a přidejte se k nám. Patříme k lídrům v distribuci ochranných pracovních prostředků již více než 26 let. Hledáme fajn kolegy, kteří s námi chtějí růst, učit se s námi i učit nás, neustále se zlepšovat a práci si i  v příjemném kolektivu užívat. Profesionální tým je pro naši práci rozhodující, jen společně jsme silní.

Firemní benefity

Pro zpříjemnění a zkvalitnění pracovního prostředí nabízíme širokou nabídku firemních benefitů. S jejich nabídkou Vás osobně seznámíme.

Jak začít

Sledujte níže nabízené aktuální pracovní pozice nebo nás oslovte na e-mailové adrese kariera@blyth.cz. Těšíme se na Vás!

Aktuálně hledáme kolegy na následující pozice:

OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČESKOU REPUBLIKU
OBCHODNÍ MANAŽER PRO SLOVENSKO

Aktuálně posilujeme náš obchodní tým a obsazujeme pozici OBCHODNÍ MANAŽER.
Máte praxi v obchodu ideálně z technického prostředí a víte, jak správně oslovit zákazníka?
Chcete pracovat v nadnárodní společnosti a přeci v prostředí rodinné firmy? Pak právě Vás hledáme.

Náplň práce:
samostatné vedení obchodních případů
akvizice nových zákazníků
příprava prezentací a cenových nabídek
jednání se zákazníky, poradenství

Nabízíme:
práci na plný úvazek s možností nástupu ihned, motivující ohodnocení
přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí a otevřenou komunikaci
příležitost pro realizaci vlastních nápadů, možnost profesního růstu
firemní benefity (bonusy, příspěvky na pojištění a stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, vzdělávání, zahraniční pracovní cesty atd.)
časovou flexibilitu
služební vůz
notebook, mobilní telefon

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
praxi na pozici obchodního zástupce nebo obchodního manažera
profesionální vystupování, orientaci na výsledek
komunikativnost, sebevědomí a samostatnost
schopnost vyhledávat nové obchodní příležitosti a cit pro správné oslovení zákazníka
řidičský průkaz skupiny B
aktivní znalost práce s PC (MS Office)
středně pokročilou znalost AJ

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis na
e-mailovou adresu kariera@blyth.cz.
V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.