Produkty

Informace

Odběr novinek [Newsletter]

Slevy

Všechny slevy

Služby zákazníkům

Zakázková výroba

  • Nabízíme pracovní oděvy na míru dle Vašich požadavků a potřeb (střih, barevnost, materiál). Cílem je uspokojit nároky zákazníka tak, aby odpovídal korporátní identitě.
  • Personifikace oblečení a ostatních produktů pracovních pomůcek zlepšuje image a prestiž Vaší společnosti a je také jednou z nejlepších a nejlevnějších forem reklamy.
  • Dle vašeho manuálu zpracujeme návrhy na vhodné umístění firemního loga na jednotlivé produkty.
  • S naší vlastní grafickou přípravou zhotovíme dokonalé potisky.

Typy potisků

Výšivka: klasická, 3D, aplikovaná, s přechodem barev (nově využíváme nejmodernější japonské šestihlavé automatické vyšívací stroje Tajima). Výšivky zajišťují vysokou životnost, bezproblémovou údržbu a stálost barev.

Sítotisk: nejpoužívanější technologie potisku textilních materiálů založená na protlačování barvy průchodnými místy obrazové šablony neboli síta, přímo do struktury textilu. Výhodou je velká odolnost vůči opotřebení.

Transfer: tato technologie umožňuje realizaci malonákladových sérií při zachování vzhledu sítotisku.

Řezaná grafika: ideální varianta pro malonákladové potisky, zvláštní efekty (3D) imitace různých povrchů, například jména a čísla na dresy. Ze speciální fólie se na plotteru vyřízne potiskovaný motiv, a následně se zažehlí za vysoké teploty na textil. Hlavní výhodou je rychlá příprava podkladů a samotných potisků, ideální je tedy na výrobu malého množství kusů.

Popis přímého potisku textilu: Přímý tisk na textil je postup, během kterého je textil potištěn přímo z počítače za použití vyspělé tiskařské technologie.  Přímý tisk na textil umožňuje použití širší palety barev, barevných tónů a efektů než u sítotisku. Současně je výrobek kvalitnější, než při použití obtisků. Barvy jsou na vodní bázi, výsledný tisk na oděvu je měkčí a příjemnější na dotek, než u plastických nátisků.  Při přímém potisku na textil můžeme zákazníkům nabídnout okamžitý tisk jedinečných vzorů i v malém a středním množství.  Tiskárny na přímý potisk textilu používají bílou barvu + 4 základní barvy barevného spektra CMYK- modrozelenou, purpurovou, žlutou a černou k vytvoření požadovaných barev. Tyto základní barvy umožňují vytvořit miliony barevných variací.

Potisk triček, mikin: Nabízíme potisk triček technologií přímého potisku textilu.  Chcete potisknout textil fotografickou kvalitou s velmi jemnými detaily na světlé a tmavé bavlně a směsových tkaninách?  Chcete tisknout odstíny pleti, maličké texty, velmi jemné detaily, stupňování barvy, atd?  Chcete i malé množství kusů za bezkonkurenční ceny? Právě pro Vás tu máme nejkvalitnější a nejmodernější způsob přímý potisku textilu!  Přímým potiskem textilu dokážeme potisknout od jednoho až po stovky kusů  textilu.

Sublimace: elegantní technologie vhodná zejména pro celoplošný potisk sportovních dresů. Technologie přináší velkou odolnost na námahu a navíc tisk vypadá jako součást textilu.

Flok: moderní a vysoce efektivní tisková technologie, kdy výsledný povrch je podobný sametu nebo plyši. Díky této technologii vzniká velice zajímavý výsledný efekt na textilu.

Foot Stop Service

Skener FootStop Service

přispívá k prevenci zranění, ke kterým dochází při nesprávném zatížení nohou. V případě vyšetření pomocí přístroje FootStop Service se tak jedná o preventivní zdravotní péči. Nenahrazuje lékařské ošetření zranění, ke kterým již došlo!

  • Skener FootStop Service zprostředkuje rychlou a snadnou analýzu vašich chodidel.
  • Nemusíte si ani sundávat ponožky.
  • Skener během několika sekund změří a zaznamená hodnoty vašich chodidel, klenby a tlakových bodů zatížení.
  • Výsledky získáte okamžitě. Na displeji se zobrazuje, jak a kde jsou vaše chodidla zatíženy při styku s podložkou a zda máte nízkou, střední nebo vysokou klenbu.
  • Personál obchodu vám nyní může pomoci vyzkoušet vhodnou obuv a domů tak půjdete se stélkama JALAS®, které byly testovány pro vaši klenbu.

Anatomické stélky JALAS® mohou vyřešit spoustu problémů - avšak ne všechny. Máteli s nohami značné problémy, ortopedicky testované stélky jsou nutností!

Důvěra ve vhodnou obuv doplněnou o správně zvolenou stélku je investice do vaší budoucnosti.

Více informací o Foot Stop Service